Bhokila Deha Manara Moha | Odia Sex Gapa

Bhokila Deha Manara Moha, ଭୋକିଲା ଦେହ ମନର ମୋହ, Odia Sex Stories, Odia Real Hot Sex Stories, Odia Sex Gapa, Odia Jouna Kahani, Odia bia, Odia Fonts Sex Story.

Bhokila Deha Manara Moha

ସାହୁକାର ଘରକୁ ଏବେ କାମ କରିବାକୁ ଗଲା ବେଳକୁ ମିନୁ କୁ ଆଉ ଅଡୁଆ ଲାଗୁନି।ହେଲେ ତାର ମନେ ଅଛି ସେଦିନ ଯୋଉଦିନ ପ୍ରଥମେ ସିଏ ଶାଶୁ ମାଳତୀ ସହିତ ଏ ଘରକୁ କାମ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା,ଦାଣ୍ଡରେ ମାଲିକ ନବୀନ ବାବୁଙ୍କୁ ଦେଖି ତା ତାଳୁରୁ ତଳିପା ଯାଏ ଲାଜରେ ଜଡସଡ ଲାଗିଲା ।କାରଣ ତାଙ୍କର ବଳିଷ୍ଠ ଓ ସୁଗଠିତ ଗୋରା ତକତକ ଦେହ ଖାଲି ଗୋଟେ ହାତକଟା ଗେଞ୍ଜି ଆଉ ତଳେ ଧଳା ଲୁଙ୍ଗି ରେ ବେଶ୍ ଆକର୍ଷକ ଲାଗିଥିଲା ମିନୁକୁ ।ସିଏ ଯେତେବେଳେ ମାଳତୀକୁ ଇଏ ତୋର ବୋହୂ& ବୋଲି ପଚାରିଲେ ତାଙ୍କ ନଜର ଯେମିତି ଅନୁର ସାରା ଶରୀରକୁ ନିରିକ୍ଷଣ କରି ଦେଖୁଥିଲା ।ସେଦିନ କାମସାରି ଆସିଲା ବେଳେ ବାବୁ ତାକୁ ବୈଠକ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ତା ହାତରେ ଶହେ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଟେ ଗୁଞ୍ଜି ଦେଉଦେଉ ତାକୁ ପଛପଟରୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।ହେଲେ ଅନୁ ଛାଟିପିଟି ହେଇ ଖସି ପଳେଇ ଆସିଲା ଓ ୧୦୦ ଟଙ୍କିଆଟା ବି ପକେଇ ଦେଇ ଆସିଥିଲା ।ଏକ ନାରୀସୁଲଭ ଲାଜ ଓ ଭୟ ତାକୁ ଅବଶ କରି ପକାଉଥାଏ।ପ୍ରଥମକରି ସ୍ବାମୀକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷଟିଏ ତାକୁ ପ୍ରଲୁବ୍ଧ କରି ତା ସହ ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଛି ।ଅବଶ୍ୟ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗାଁରେ ପୁରୁଷ ସଂଗ ଓ ଉତ୍ଶୃଙ୍ଖଳ ଯୌବନର ସୁଖକର ଅନୁଭୂତି ଗୁଡିକ କଥା ଅଲଗା ।ସେଗୁଡିକ ଏତେ ପାପ ବୋଲି ଧରାଯାଏନି ।କାଁ ଭାଁ କେତେବେଳେ କେମିତି ସବୁଝିଅଙ୍କୁ କିଏ ନା କିଏ ହାତ ଲଗେଇ ଦିଅନ୍ତି ଏକୁଟିଆ ପାଇଲେ।ତାହା ପ୍ରାୟ ଆଲିଙ୍ଗନ,ଚୁମ୍ବନ ଓ ସ୍ତନମର୍ଦନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଏ , କ୍ବଚିତ ତା ଆଗକୁ ଅର୍ଥାତ ଯୌନସଂଗମ ରେ ପହଞ୍ଚିଥାଏ ।ଏ ସବୁ ବେଶୀ ହୁଏ ନିଜର ଟିକେ ଦୂର ସଂପର୍କୀୟ ଙ୍କ ଦ୍ବାରା ,ଯାହା କୁଆଁରୀ ଜୀବନର ଏକ ମଧୁର ସ୍ମୃତି ହୋଇଥିଲେ ବି ବିବାହ ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଭୂଲି ହେଇଯାଏ । ସେଦିନ ମିନୁ ଦିନଯାକ କେମିତି ସେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଛଟପଟ ,ମନ ଭିତରେ କୋଉଠି ଯେମିତି କିଛି ଗୋଟାଏ କୌତୁହଳପ୍ରଦ ଇଚ୍ଛା ଉଛୁଳି ଆସି ପୁଣି ଭୟ ଓ ଲାଜ ଯୋଗୁଁ ଜାକିଜୁକି ହେଇ ଲୁଚି ଯାଉଚି ।ଶାଶୁ ପଚାରିଲାରୁ – ସବୁଠିକ୍ ଲାଗୁଚି ତାଙ୍କ ଘରେ , କାମ କରିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ବୋଲି କହିଦେଇଚି ।ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କପରି ମାଇକିନିଆ ମାନେ ବି ନିଜ ଘଇତାଠୁ ଟିକେ ସୁନ୍ଦର ପୁରୁଷ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ଯୌନ ଉନ୍ମାଦନା ଅନୁଭବ କରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ତାର ଉନ୍ନତ ଛାତି ଓ ଭରାଟ ପିଚା ର ଠିକ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆଗ୍ରହ ତା ମୂଲଲାଗି ଆସିଥିବା ଗେରସ୍ତ ପାଖରୁ ମିଳେନା ,ସିଏ ତ ବାସ୍ ତଳେ ଶାଢୀ ସାୟା ଟେକି ତା ଦଣ୍ଡାଟାକୁ ଗାତରେ ପୂରେଇ ତାର ଆଦିମ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରି ଘୁଙ୍ଗୁଡି ମାରି ଶୋଇପଡେ ।ସ୍ତ୍ରୀ ର ଶରୀରର କାମନା ଉଦ୍ରେକକାରୀ ଅଂଗ ଦେଖିବାର ଇଚ୍ଛା ବି ନ ଥାଏ ।ସେଦିନ ରାତିରେ ଘଇତାଠୁ ଟିକେ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା, ସିଏ ତ ମୂଲଲାଗି ଖଟି ହାଲିଆ, ଶୋଇଗଲେ ସରିଲା ।ମିନୁ କିନ୍ତୁ ସେଇ ଭାବନାରେ ଅନେକ ରାତି ଯାଏ ଚେଇଁଲା , ଶେଷରେ କେମିତି ଗୋଟେ ଅଲଗା ଇଚ୍ଛା ତା ମନକୁ ଆସିଲା, ଯଦି ଏତେ ବଡଲୋକ ତାକୁ ପାଖକୁ ଆଦରି ନେବାକୁ ଇଛ୍ଛୁକ ,ସିଏ ଦୂରେଇ ଯିବା କଅଣ ଉଚିତ ହେବ ।କେହି ନ ଜାଣିଲା ଯାଏ କିଛି ଆପତ୍ତିଜନକ ନାହିଁ ।କାଲି କଅଣ ହେଉଛି ଦେଖି ଯାହା ଠିକ୍ ଲାଗିବ କରିବ।ଆଜିକାଲିର ଦୁନିଆରେ ସୁଖଭୋଗ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପାଗଳ । ଏ ଆଡେ ମାଲିକ ଜନାର୍ଦନ ବାବୁ ବି ମିନୁ ବିଷୟରେ କଅଣ କରିବେ ଭାବୁଥାଆନ୍ତି । ଚାକିରାଣୀ ଓ ମୂଲିଆଣୀଙ୍କୁ ଶଯ୍ୟାସଂଗିନୀ କରିବାରେ ପୋଖତ ସେ ,ତା ଶାଶୁ ମାଳତୀକୁ ବୟସରେ ବଡ ହେଲେ ବି ନିଜର ରାଣ୍ଡି ବନେଇ ରଖିଥିଲେ ଏ ଯାଏଁ।ଏବେ ବୟସ ଗଡି ତାର ଦେହ ଭୋଗରେ ଆଉ କିଛି ମାଦକତା ନାହିଁ । ମାଳତୀ ବି କଅଣ କରିଥାନ୍ତା ।ଏ ଘରୁ ଲଗାତାର ସାହାଯ୍ୟ ପାଉ ନ ଥିଲେ ତାର ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟେଇବା କଷ୍ଟକର ଥିଲା ।ଏବେ ତ ସେ ସବୁ ଗୋଟେ ନିୟମ ରେ ପଡିଗଲାନି ।ତାର ଅର୍ଥ ଅଭାବ ମେଣ୍ଟେଇବା ବଦଳରେ ବାବୁଙ୍କର କାମନା ପୂରଣ । ସେଇଥିପାଇଁ ତ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସିଏ ନିଜ ଜାଗାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୌବନା ବୋହୂକୁ ଏଠିକି ପଠେଇ ଦେଇଛି । ମିନୁକୁ ଆଜି ନ ହେଲେ କାଲି ନିଜର କରିବାକୁ ପଡିବ , ଧୀରେ ସୁସ୍ଥେ ଯାହା କରାଯିବ । ହେଲେ ମାଲଟା ବହୁତ ସ୍ପେଶାଲ୍ । ବୟସ ତିରିଶ ଛୁଇଁବ ,ରଂଗ ରେ ଶ୍ୟାମଳୀ , ତନୁପାତଳୀ ନୁହେଁ ଉତ୍ତମ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବତୀ , ଓଠ ଯୋଡିକ ମୋଟା ଆଉ ରସାଳ , ପୋଟଳଚିରା ବଡ ବଡ ଆଖି ଯୋଡିକ ସଦା ଚଞ୍ଚଳ । ଅଣ୍ଟାତଳକୁ ଖୁବ୍ ଚଉଡା ଓ ପିଚା ଦୁଇଟି ପୂରା ଭାରି ମାନେ ପୃଥୁଳ । ଛାତିର ସ୍ତନଦୁଇଟି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅମୃତ କଳସ ପରି ଫୁଲିଲା ଓ ଇଷତ୍ ଓହଳିବା ପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବର୍ତ୍ତୁଳାକାର ଓ ସ୍ତନାଗ୍ରର ଅବସ୍ଥିତି ଆକର୍ଷଣୀୟ । ପିନ୍ଧା ଶାଢୀ ଟା ଚଉଡା ଧଡି ଆଉ କମଳା ରଂଗର ଓ ସାଙ୍ଗକୁ ନୀଳ ଡିଜାଇନର ବ୍ଳାଉଜ ତଳୁ ମେଦହୀନ ପେଟ ଓ ଗହିରିଆ ନାଭି ଭାରି ଲୋଭନୀୟ ଦିଶୁଥିଲା । ଘର ପୋଛା ଓ ଝାଡୁ କଲାବେଳେ ଆଢୁଆଳରେ ଲୁଚି ତା ଅଜାଣତରେ ସବୁ ଦେଖିଦେଇଛନ୍ତି ନବୀନ ବାବୁ ।ବ୍ଳାଉଜ୍ ଫାଙ୍କରୁ ଦୁଧର ସାଇଜ୍ ଓ ଦୁଇଗାଣ୍ଡି ମଝି ଫାଙ୍କରେ ପଶି ଯାଇଥିବା ଲୁଗାରୁ ପିଚାର ଗୋଲେଇ ସବୁ ଦେଖିଦେଲାପରେ ଜାଣି ସାରିଚନ୍ତି ତାଙ୍କ ପରି ଏକ କାମୁକ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ମିନୁ ଏକ ସମ୍ଭୋଗର ଖଜାନା ଲୁଚେଇ ରଖିଚି । ତେଣୁ ତାକୁ ମନଭରି ଉପଭୋଗ ନ କଲାଯାଏ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ଅନ୍ତ ହେବନି ।ତଥାପି ଥରେ ଅମଙ୍ଗ ହେଲା ପରେ ନିଜର ଅହଂକାର ତାଙ୍କୁ ଟିକେ ବାଧା ଦେଉଥିଲା ତା ପଛରେ ପଡିବାକୁ ।
ତା ପରଠୁ ମିନୁ ଦୁଇତିନି ଦିନ ଆଉ ମାଲିକାଣୀ ଉର୍ମିଳାଙ୍କର ବରାଦ ଅନୁସାରେ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରିଲା ।ଥରେ ଦୁଇଥର ବାବୁଙ୍କ ଦେଖା ପାଇଲେ ବି କାହିଁ ପରସ୍ପର ଭିତରେ ଆଉ ସେପରି କିଛି ହେବାର ଦେଖାଗଲାନି ।ହୁଏତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।
ଏ ଥରକ ପବନ ଓଲଟା ବହିଲା । ମିନୁ ମନରେ ଖୋଜି ହେଲା କେମିତି ମାଲିକ କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ । ସୁଯୋଗ ମିଳିଲାକ୍ଷଣି ତେରିଛି ନଜରରେ,କେତେବେଳେ ଅଳପ ଟିକେହସି ଦେଇ ପରୋକ୍ଷରେ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଥିଲା। ଦେହରେ ଲୁଗାକୁ ଘୋଡେଇ ଘାଡି ଆବୃତ ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଯେତିକି ସମ୍ଭବ ଅଂଗ ଗୁଡିକ ଅନାବୃତ ରଖି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଓ ବିଶେଷ କରି ଘର ଭିତରେ କାମକଲା ବେଳେ ଶାଢୀକୁ ଟେକି ମସୃଣ ଗୋଡର ପେଣ୍ଡା , ବେକ ତଳ ସ୍ତନଦ୍ବୟ ମଧ୍ୟରେଥିବା ଫାଙ୍କ,ନାଭି ଇତ୍ୟାଦି ଦେଖେଇବାରେ ଲାଗିଲା ।ଏ ସବୁ କ୍ରମେ ବାବୁ ବି ଉପଲବ୍ଧି କରିପାରିଲେ ।ହେଲେ ବୟସ୍କ ଅଭିଜ୍ଞ ପୁରୁଷଟିଏ ସେ । ବାହାରକୁ ତାଙ୍କର କିଛି ଉତ୍ସୁକତା ପ୍ରକାଶ କରୁ ନ ଥିଲେ । ବେଳେବେଳେ ବହୁତ ନିରୋଳା ମିଳିଲେ ବି ମିନୁ ସାହସ କରିପାରୁ ନଥାଏ କି ବାବୁ ବି ତାକୁ ଛୁଉଁ ନ ଥାନ୍ତି । ନିଆଁ ଜଳିଲେ ବି ଘିଅ ତରଳି ପାରୁନି ।ହେଲେ ଏମିତି ଆଉ କେତେଦିନ ଯିବ । ସେଦିନ ମାଲିକାଣୀ ଦ୍ବିପ୍ରହର ଖାଇବା ପରେ ଶୋଇପଡିଲେ । ରୋଷେଇଶାଳ ରେ ବାସନ ଧୋଇବାକୁ ମିନୁ ଲୁଗାପଟା ଗୋଟେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇ ଯାଉ ଯାଉ ଦୁଆରମୁହଁରେ ଘର ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସୁଥିବା ବାବୁଙ୍କ ସହ ଅଜାଣତରେ କି ଜଣାରେ ଧକ୍କା ହେଇଗଲା । କିଛି ଭାବିବା ଆଗରୁ ମିନୁର ଉଷୁମ ଦେହ ବାବୁଙ୍କ ବାହୁବନ୍ଧନ ରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଇଗଲା । ତାଙ୍କ ଦୁଇହାତ ମୁଠାରେ ଥାଏ ମିନୁର ନରମ ପୃଥୁଳ ପିଚା ଦୁଇଟି । ମିନତି ରାଣୀ ବି ପ୍ରେମବିହ୍ବଳ ହୋଇ ନିଜକୁ ସମର୍ପି ଦେବା ଢଙ୍ଗରେ ଆଖିବୁଜି ତାର ଇପ୍ସିତ ପୁରୁଷର ଆଲିଙ୍ଗନର ନିଶାରେ ନିମଗ୍ନ ରହିଲା ।ଘିଅ ଏ ଥର ତରଳିଗଲା । କିଛି ସମୟ ତାର ଶରୀରର ନରମ ସ୍ପର୍ଶ ଓ ବକ୍ଷର ଛୁଆଁ ଅନୁଭବ କଲାପରେ ସିଏ
ହଠାତ୍ ଦୁଇ ଦୁଧଟିକୁ ବ୍ଳାଉଜ ସହ ମୁଠେଇ ଧରି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ ,ଡେରି ନ କରି ସିଧା ବିଆ ଅଣ୍ଡାଳି ଲୁଗାସହ ବିଆ ଫାଟରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୂରେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଫଳରେ ମିନୁ ପାଟିରୁ ବାହାରିପଡିଲା- & ଏ ;.ମା ;.. ଇସ୍ସ୍ସ୍ ;.. ବାବୁ ରୁହ ଟିକେ , ଏ ସବୁ କଅଣ କରୁଚ ,ମୋତେ ଛାଡ ମୁଁ ଯାଏ ।କିଏ କାଳେ ଆସିଯିବ ।& ବାବୁ ହସିହସି କହିଲେ ବାଃରେ ;..ନଖରାବାଲି,ଏତେ ଦିନ ମୋତେ ଖେଳଉଚୁ ଏ ପଟେ ଇସାରାରେ ଡାକୁଛୁ , ଆଉ ପୁଣି ନାଇଁ ନାଇଁ କରୁଚୁ ।ତମ ମାଇକିନିଆଙ୍କ ର ଏଇ ଚାଲ ମାନିବାକୁ ପଡିବ ।& ମିନୁକୁ ଛାଡିଦେଇ କହିଲେ & କହ ,ଏବେ କୋଉଠି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗିହା ଖାଇବାକୁ ମନ ତୋର & । ବାବୁ ସେତେବେଳକୁ ଜାଣି ସାରିଲେଣି ଯେ ୟାକୁ ଚୋଦଣ ଦେବାରେ ଆଉ ଡେରି କରିବାର ନାହିଁ । ତୁରନ୍ତ ବାସନ ମଜା ସାରି ଉପର ମହଲାର ବିଶ୍ରାମଘର ଯୋଉଠି ବାବୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାମ ବା କାଗଜପତ୍ର କାମ ପାଇଁ ରଖିଚନ୍ତି ସେଠିକି ଆସିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇ ବାହାରିଗଲେ ସେ । ଲୁଗା ସଜାଡି ମିନୁ ବାସନ ମଜା ପାଇଁ ଲାଗିଲା । ମନ ଅସ୍ଥିର ।ପର ପୁରୁଷ ହାତ ବାଜି ଶାଢୀ ତଳ ଯୋନିଓଠ ଭିଜି ଓଦା ସରସର।ସତରେ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ର ମଜା ଅତି ମନଛୁଆଁ ।ଯେମିତି ସେମିତି।କାମ ସରିଲା ପରେ ଚାରିଆଡେ ଅନେଇ ଧୀରେ ଶିଡି ଚଢିଲା ବେଳକୁ ଖାଲି ଟାଓ୍ବେଲଟିଏ ଗୁଡେଇ ଓ ଗେଞ୍ଜି ପିନ୍ଧି କାମୁକ ମାଲିକ ତାରି ଅପେକ୍ଷାରେ ।ତାକୁ ଘର ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଇ ଦରଜା ବନ୍ଦ କଲାବେଳେ ମିନୁ ଲାଜରେ ମୁହଁ ଉଠେଇ ଚାହିଁ ପାରୁନଥିଲା ତାର ଇପ୍ସିତ ସୁଗଠିତ ଗୌର ପେଶୀବହୁଳ ଶରୀରଟିକୁ ।ପ୍ରକୃତରେ ଗୋଟିଏ ନାରୀ ସର୍ବଦା ଜଣେ ସୁପୁରୁଷ ସହ ରତିକ୍ରୀଡା କରିବା କାମନାରେ ଅଧୀର ହୋଇଉଠେ ।ସିଏ ହୁଏତ ଏ ସୁଯୋଗଟିରୁ ନିଜକୁ ଲୋକାଚାର କୂଳାଚାର ଦ୍ବାହି ଦେଇ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ଭୂଲ କରୁଥିଲା । ତାକୁ ଆଉ ଭାବିବାର ସୁଯୋଗ ନ ଦେଇ ଶିକାରୀ ବାଘ ଭଳି ତା ଉପରକୁ ଝାମ୍ପି ପଡିଲେ ବାବୁ , ଏକାଥରକେ ବ୍ଳାଉଜ ସହ ପୁରୁଣା ଦରଛିଡା ବ୍ରାକୁ ଭିଡି ତାର ଛାତିର ଅମୃତ କୁମ୍ଭ ଦୁଇଟିକୁ ହାତରେ ଚିପିଧରି ପାଟିରେ ପୂରେଇ ଶୋଷିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ,ବାମରୁ ଡାହାଣ ,ଡାହାଣରୁ ବାମ ,କେତେବେଳେ ପୂରା ଅଧା ପାଟିରେ ପୂରେଇ ତ ପୁଣି ଥରେ ଖାଲି ସ୍ତନାଗ୍ରକୁ ଅତିସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଜିଭରେ
ସୁର୍ ସୁରି ଦେଇ ମିନୁକୁ ଅଥୟ କରି ଦେଉଥିଲେ ।ଦୁଧ ସହ ଏଇପରି ଖେଳି ଖେଳି ହଠାତ୍ ତଳେ ଲୋଟୁଥିବା ଶାଢୀକୁ ଖୋଲି ସାୟାର ଡୋରି ଟାଣି ଫିଟେଇ ଦେଲେ ସେ ଓ ଏକ ଅଜନ୍ତା ର ନାରୀମୂ୍ର୍ତ୍ତୀ ପରି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ଶରୀର ସାମନାରେ ଉଭାହେଲା ।ଓସାରିଆ ନିଷିଦ୍ଧ ତିନିକୋଣିଆ ବଗିଚା ମଝିରେ କଅଁଳିଆ କଳା ବାଳରେ ଘୋଡେଇ ରହିଛି ଗୋଲାପର ପାଖୁଡା ଭଳି ଯୋନିଓଠ ଯାହାମଝିରେ ମଣିଷର ଅାଦିମ ପିପାସା ମେଣ୍ଟେଇବାର ସେ ସମ୍ପଦ ସାଇତି ରଖାଯାଇଛି । ଦୁଧ ଦୁଇଟିର ବାଦାମି ଆରୋଲା ମଝିରେ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ଶିହରି ଉଠି ଟାଣ ହେଇଯାଉଛି । ଲାଜରେ ଝାଉଁଳି ପଡୁଛି ମିନୁ,କିନ୍ତୁ ଅାସନ୍ନ ରତିସୁଖର ଆନନ୍ଦ ପାଇଁ ପ୍ରତିକ୍ଷାରେ ବି ମନ ଅସ୍ଥିର ।ଏ ପଟେ ପୁୁରୁଷ ସୁଲଭ ହର୍ଷୋନ୍ମାଦ ରେ ଅଧୀର ନବୀନ ବାବୁ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ସେଇ ଲୋମଶ ଯୋନିରେ ନିଜର ସଂଭୋଗର ପୂର୍ବ କ୍ରୀଡା କରିବାକୁ ସିଧା ମୁହଁ ଲଗେଇ ଦେଲେ ।& ଇସ୍ସ୍ସ୍ ;..ବାବୁ ; ; ସେମିତି କରନି ;.. ଅସନା ଜାଗାରେ ତୁମର ମୁହଁ ଲଗାଓନି & କହି ତାଙ୍କୁ ସେମିତି କରିବାରୁ ନିବୃତ କଲା ମିନୁ। ଏବେ ଅତିନିପୁଣ ଭାବେ ହାତ ଚାଲିଲା ତାଙ୍କର। ଗାଣ୍ଡି ଓ ବିଆରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଅଥୟ କରିପକେଇଲେ ଆଉ କାନମୂଳ , ବେକର ନିମ୍ନାଂଶ ଓ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚାଟି ସିଧା ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆରେ ଭର୍ତ୍ତିକରି ମିନୁକୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ଗିହାଗେହି ପାଇଁ ରେଡି କରିଦେଲେ ।ସେଇଆ ହିଁ ଚାହୁଁଥିଲା ସେ ପରମ କାମୁକୀ ମିନୁ ।କହିଲା -& ଆଉ ସେ ସବୁରେ ସମୟ ବରବାଦ୍ କରନି ,ଚଞ୍ଚଳ ମୋର କାମନାକୁ ଶାନ୍ତ କର& ଏତିକିରେ ପୁରୁଷତ୍ବ ତେଜି ଉଠିଲା ମାଲିକଙ୍କର, ଆଉ ମିନୁ ଖାଲି ଖେଳନାଟିଏ ଭଳି ନିଜକୁ ସମର୍ପଣର ମୁଦ୍ରାରେ ପରଶି ଦେଲା ତାର ବାବୁଙ୍କଠାରେ । ଶେଯ ଉପରେ ଚିତ୍ ହୋଇ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମେଲେଇ ନିଜର ସ୍ଫୀତ ଯୋନିଦେଶ କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ରତିକ୍ରୀଡା ପାଇଁ ଆହ୍ବାନ ଦେଲା ସେ । ନିମିଷକ ଭିତରେ ଉତ୍ଥିତ ପୁରୁଷାଙ୍ଗକୁ ଯୋନିଓଠର ମଝିରେ ସ୍ଥାପନ କରି ସଜୋରେ ଭିତରକୁ ପୂରେଇ ଦେଲେ ସେ ।ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୁଠାରେ ଦଳି ଧର୍ଷଣ କଲାପରି ପାଶବିକ ଚୋଦଣ ଆରମ୍ଭକରି ଏତେ ତାଗଡା ମାଇକିନିଆ କୁ ବି ବଶୀଭୂତ କରିଦେଲେ ସେ । ମିନୁ ନରମ ପିତୁଳାଟିଏ ପରି ସେ ପୁରୁଷ ସିଂହର ଉଦ୍ଦାମ ସଂଗମ ସୁଖରେ ମୋହିତ ହୋଇ ମହମ ଭଳି ତରଳିଗଲା ।ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କର ଟାଣୁଆ ହାତର ଉଗ୍ର ଚାଳନାରେ ଆଘାତ ପାଇ ଚାପାଗଳାରେ ଉଁ ;..ଆଁ ;.ଶବ୍ଦ କରୁଥାଏ ଓ ଦୁହିଁଙ୍କର ଖର ନିଶ୍ବାସରେ ପରିବେଶ ଉଷ୍ମ । କ୍ରମେ ରତିକ୍ରୀଡାର ବେଗ ବଢି ଚାଲିଲା ଓ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପୁରୁଷାଙ୍ଗକୁ ଯୋନିରେ ପୂରେଇ ପାଗଳପରି ସୁଖଭୋଗ କଲେ ଦୁଇ ଅଭିଜ୍ଞ ଖେଳାଳୀ ।ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଭିଡିଧରି ଓ ସୁବିଧା ଅନୁସାରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅଂଗକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରି ସୁଖକୁ ଦ୍ବିଗୁଣିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାନ୍ତି ।
ପ୍ରାୟ ୧୫ ମିନିଟର କସରତ ପରେ ବୀର୍ଯପତନର ରୋମାଂଚକର ଅନୁଭବ ସହ ମାଲିକଙ୍କ ଅଶାନ୍ତ ମନ ତୃପ୍ତିର ସ୍ବାଦ ପାଇଲା ।ମିନୁ ସେତେବେଳକୁ ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଚରମ ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରି ସାରିଥିଲା । ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ ପରସ୍ପରର ଦେହର ସ୍ପର୍ଶସୁଖ ନେଇ ନିଜର ଲୁଗାପଟା ପିନ୍ଧି ନେଲେ ଓ ସନ୍ତର୍ପଣ ରେ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ। ଫେରିଲା ବେଳେ ବାବୁ ମିନୁକୁ ଦୁଇ ଖଣ୍ଡ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ତା ବ୍ଳାଉଜ୍ ସନ୍ଧିରେ ପୂରେଇ ଟିକିଏ ଚିପିଦେଲେ ।
ପ୍ରଥମ ଦିନର ଏ ସୁଖକର ଅନୁଭବ ତାଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆସକ୍ତ କରିଦେଲା । କିନ୍ତୁ ଘର ଭିତରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଗହଣରେ ମନ ଭରି ସଂଗସୁଖ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ହେଲାନାହିଁ । ବେଳେବେଳେ କୋଉଠି କେମିତି ଲୁଚିଛପି ଘଷାଘଷି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେଇ ଗରମ ହେଇ ଲୁଗା ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ କିଏ ଆସିଗଲେ , ପୂରା ରଂଗ ମେଁ ଭଙ୍ଗ୍ । ଦିନେ ବାବୁ କହିଲେ , ଶୁଣ୍ ଆମେ ସହରରେ ଥିବା ଆମ ବସାଘରେ ଯାଇ ରାତି ବିତେଇବା । ହେଲେ ମିନୁ କହିଲା ତା ଘରୁ ସିଏ କେମିତି ବାହାରି ପାରିବ । ବାବୁ କହିଲେ ହଉ ମୁଁ ତୋ ଶାଶୁକୁ କହିବି। ଏ କଥାଶୁଣି ମିନୁକୁ ଟିକେ ଅଡୁଆ ଲାଗିଲା , ତା ହେଲେ କଅଣ ତା ଶାଶୁ ସହ ବି ବାବୁ ତାରି ଭଳି ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ।ଶେଷରେ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଥରେ ନିରୋଳା ଦେଖି ଶାଶୁକୁ ସବୁ ପଚାରିଲା ଭିତର କଥା । ସବୁ ପଛକଥା ସଂପର୍କରେ ଜାଣିଲା ପରେ ନିଜକୁ ବଡ ହାଲୁକା ଲାଗିଲା ତାକୁ ।ସିଏ କିଛି ପାପ କରିନି ,ଯାହା ହେବାକୁ ଥିଲା ତାହାହିଁ କରିଛି ।ବଞ୍ଚିବାର ବାଟ ମଣିଷର ବୁଦ୍ଧି ବିବେକକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଆସୁଛି କାଳକାଳରୁ ।
ୟା ପରେ ମିନୁ ଆଉ ଫେରିଚାହିଁନି ।

You may also like...

4 Responses

  1. Biswas says:

    Jadi kehi street loka sex ba jouna sukha chahuncha contact kara 7008597270

  2. Raj says:

    Any Girls/Bhabi/Aunty wants to full sex satisfaction so call me :-+919853728892
    And wants to sex chat with me my whatsapp no :- +919853728892…..
    ONLY GIRL NO BOYS

  3. Raja says:

    Only girl or bhabi whats app me

  4. Raja says:

    Only girl or bhabi or aunty whats app me 9090278885

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



"bengali panu golpo in bengali font""xxx story""sex story bhabhi"maa beta nokrani sex kahani"sexi khaniya"banglachotikahini.com"indian mom sex story""sexy story bhai bahan""www bengali panu golpo""telugu sex stories in telugu script""behan ki chudai ki""desi incest story""hindi sex stories.com"বৌদি গুদ দিয়ে জল ছেড়ে দিল"odia sex story in odia font""antarvasna sexstories""telugu hot sex stories""latest hindi sex stories""bangla panu choti golpo"জোর করে চুদে গুদ ছিড়ে দিয়ার গল্প"bahan bhai sex story""bengla sex golpo""chudai ki kahani hindi""hindi sex stores"Sex stories in banglahindisexstoryमॉम मेरे बॉब्स बहुत बड़े हॊ गये हेँ हॉट ."hot story""maa ke chodar notun bangla golpo""hindi sex s""boudi chodar kahini""bengali sex stories""chudai kahani""sex storry""sex kahani behan""hindi sex story behan""sex story devar""bhai se chudai ki kahani""housewife sex""blackmail sex stories""bangla chuda chudi choti"chotikahini"bengali chuda chudir golpo""chodachudir golpo"আমাকে আমার স্বামী মাগীর মতো ভাড়ায় চোদায়দিদির সাথে ফাস্ট টাইম অবৈথ সেক্স"hindi sexy story""bangla porn stories"চুদে দে তোর আম্মুকে ফাটিয়ে দে"sex stories english""sex with gf""sex kadhalu""choti golpo hot""devar bhabhi sex stories"/bathroom-surprise-for-my-aunt/বিবাহিত মেয়ে চুদা চুদি করে বাচা নেওয়া গলপ"sex stories mom"behan"free indian sex stories"বাংলা চঠী বাই বোন"bangala sex golpo""bangladeshi sex golpo""real life sex stories""bahan ki chudai hindi"school pilank sex gapa odiareবোনের পাছার ফুটোয় ঢুকিয়ে দিলাম"adult sex stories"दीदी की कंडोम वाली स्टोरी सेक्सी बॉयफ्रेंड बाथरूम"new bangla sex golpo""xxx hindi sex stories"bengali ma chele sex story