Nija Bhaujanku Khusi Kareideli | Odia Sex Story

Nija Bhaujanku Khusi Kareideli, Odia Sex Stories, Odia Real Hot Sex Stories, Odia Sex Gapa, Odia Jouna Kahani, Odia bia, Odia Fonts Sex Story.

Nija Bhaujanku Khusi Kareideli

ନମସ୍କାର ମୁଁ ସୈାରଭ।ଭାଉଜ ରେ ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ। ଯଦି କିଛି ଭୂଲ୍ ରହିଯାଇଥିବ ତେବେ କ୍ଷମା କରିଦେବେ।
ଆମ ଘର ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହୀଦ ନଗର ରେ। ମୋ ବାପା ମା ଉଭୟ ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି ଭୁନେଶ୍ଵରଠାରେ।ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ।ପିଲା ଦିନରୁ ମୋ ଭାଇ ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ସେ ଆର୍ମିରେ ଯିବ ବୋଲି।ଘରେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଦୁଇ ପୁଅ ଥିବାରୁ ବାପା ମା ରାଜି ହୋଇଗଲେ ଭାଇ କୁ ଆର୍ମିରେ ଯିବା ପାଇଁ।ଭାଇ BSC କରି ସରିଲା ପରେ ତାର CDS ରେ ସିଲେକସନ୍ ହେଇଗଲା। ୨ ବର୍ଷ ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ ପରେ ତାର କାଶ୍ମୀର ରେ ପୋଷ୍ଟିଂ ହେଇଗଲା କମାଣ୍ଡର ରେଙ୍କ ରେ।ପୁରା ଅଫସର ପୋଷ୍ଟ୍।ଦରମା ମାସକୁ ପାଖ ପାଖି ୯୦,୦୦୦।ଚାକିରି ହେଇଗଲା ପରେ ବାପା ମା ଜିଦ୍ ଧରିଲେ ଭାଇ ର ବାହାଘର ପାଇଁଁ।ଭାଇ ମଧ୍ୟ ରାଜି ହେଇଗଲା।ଚାକିରି ର ସାତ ମାସ ପରେ ଭାଇ ଯେତେବେଳେ ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଆସିଲା ମା ତା ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜିକି ରଖିଥିଲା ଆଉ ବାହାଘର ବହୁତ୍ ଜଲଦି ହେଇଗଲା।
ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ଅପସରି ପରି।ପୁରା ଗୋର ଟକ ଟକ ଦେହ ତାଙ୍କର।ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ମୋର ବିଶ୍ବାସ ହେଲାନି ଭଗବାନ ଏତେ ସୁନ୍ଦର୍ ନାରୀ ଙ୍କୁ କେମିତି ଗଢ଼ିଛନ୍ତି।ସେ ଯାହା ହେଉ ବାହାଘର ର ଦେଢ଼ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହିତ ରହିଲା। ତା ଭିତରେ ମୁଁ ବି ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ୍ ମିଶି ଯାଇଥିଲି।ଭାଉଜ ମୋ ସହିତ ବହୁତ ଭଲସେ ମିଶୁଥିଲେ।ସେ ମୋ ଠୁ ମାତ୍ର ଦୁଇ ବର୍ଷ ବଡ। ତେଣୁ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ବହୁତ ଜଲଦି ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହୋଇଗଲୁ।ଭାଇ ର ଛୁଟି ସରିବା ପରେ ଭାଇ କାଶ୍ମୀର ପଳେଇଲା।ଭାଇ ଯିବା ପରେ ଭାଉଜ ସବୁ ବେଳେ ଗୁମ୍ ସୁମ୍ ରହୁଥିଲେ।ମୁଁ ସବୁ ବେଳେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରେ ଭାଉଜ ମନ ଦୁଃଖ କରିକି ରହିଥାନ୍ତି।ଦିନେ ସାହସ କରି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ମୁଁ ପଚାରିଲି ଭାଉଜ କଣ ହେଲା ତମେ ସବୁବେଳେ ମନ ଦୁଃଖ କରିକି କାହିଁକି ରହୁଚ।ଭାଉଜ ଏଇ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଶୁଖି ଗଲା। ସେ କିଛି ସମୟ ଚୁପ୍ ରହିଲେ ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଦୁଇ ଟୋପା ଲୁହ ଝରିଗଲା।ସେ କହିଲେ ନା କିଛି ନୁହଁ ତୁମ ଭାଇ ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡୁଛି।ମୁଁ ଆଉ ସେଦିନ କିଛି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କହିଲିନି।କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ସବୁ ନୋର୍ମଲ୍ ହେଇଗଲା।
ଘରେ ବାପା ମା ଅଫିସ ବାହାରିଗଲା ପରେ ଘରେ ଖାଲି ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜ ସବୁବେଳେ ଏକଲା ଥାଉ।ମୋର କଲେଜ ୮ ରୁ ୧୦। ତା ପରେ ଦିନ ସାରା ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜ ଘରେ ଏକଲା।ତେଣୁ ବୋର ଲାଗିଲେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ସବୁବେଳେ ଏଣୁ ତେଣୁ ଗପୁ।ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ଭଲସେ ମିଶିଗଲୁ।ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଟାଇପ ର କଥା ସେଅର୍ କରୁ।ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଦିନେ ଘରେ ବୋର୍ ଲାଗୁଥିଲା ସେ କହିଲେ ଚାଲ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଯିବା।ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଅନଲାଇନ ରେ ଟିକେଟ କାଟିଦେଲି। ହଲ୍ ପୁରା ଫାଙ୍କା ଥିଲା।ଆମ ସାମ୍ନା ରେ ଦୁଇ ଟା କୋପଲ ବସିଥିଲେ।ଫିଲ୍ମ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଯୋଡ଼ି ଦୁଇ ଜଣ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇଗଲେ।ମୁଁ କଣେଇ କଣେଇ କି ସିନ୍ ଦେଖିକି ମଜା ନେଉଥଲି।ମୁଁ ହଠାତ୍ ଯେତେବେଳେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଅନେଇଲି ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ସେ ଦୁଇ ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିଲେ।ସେତେବେଳକୁ ସେ ଟୋକା ସେ ଝିଅ ର ଦୁଧ କୁ ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ସେ ଦଳୁ ଥିଲା ଆଉ ସେ ଝିଅ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆହ୍ ଆହ୍ କରୁଥିଲା।ତା ଶବ୍ଦ ଆମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସୁଥିଲା।ସେ ଝିଅ ର ଆହ୍ ଆହ୍ ସୁଣିକି ମୋର ଏପଟେ ଅବସ୍ଥା ନଥାଏ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ କି ଥିଲା। ହଠାତ୍ ଭାଉଜ ଙ୍କ ନଜର ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଗଲା।ଫିଲ୍ମ୍ ସାରା ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କଣେଇ କଣେଇ କି ଅନାଉଥିଲେ।ଫିଲ୍ମ୍ ସରିଲା ପରେ ଆମେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ।ଘରେ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ସିଧା ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ଆଉ କବାଟ ଆଉଜି ହଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲି।ମୁଁ ସେତେବଳେକୁ ହୋସ୍ ରେ ନଥାଏ।କିନ୍ତୁ ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଭୁଲିଯାଇ ଥିଲି।ଭାଉଜ ସେଇ ଟାଇମ ରେ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସୁଥିଲେ ଆଉ ସେ ଯେତେବେଳେ ହଠାତ୍ କବାଟ ଖୋଲିଦେଲେ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ହଲାଉଥାଏ।ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ମୋର ସେଇ ଟାଇମ ରେ ବୀଜ ବାହାରିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଚାହିଁକିବି ନିଜକୁ ଅଟକେଇ ପାରିଲିନି ଆଉ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ବୀଜ ବାହାର କରିଦେଲି।ଭାଉଜ ଏହା ଦେଖିକି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିକି ପଳେଇଲେ।ମୋ ଚେତା ଫେରିପାଇଲା ପରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ୍ ହେଇଗଲା।ମୋତେ ଭାଉଜଙ୍କ ସାମ୍ନା କୁ ଯିବାକୁ ସାହସ ହେଉ ନଥାଏ।କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲେ।ମୁଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଯାଇ ଖାଇଲି।ଭାଉଜ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ବସିକି ଖାଉଥିଲେ।ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସରି କହିଲି।ଭାଉଜ ମୋ କଥା ଶୁଣି ହସିଲେ।ମୋତେ ବହୁତ୍ awkward ଲାଗୁଥାଏ।ଭାଉଜ କହିଲେ ଦିଅର ବାବୁ ଟିକେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଶିଖ।ନହେଲେ ଜଲ୍ଦୀ ଗୋଟେ ଝିଅ ପଟେଇ ଦିଅ।ଏହା କହିକି ସେ ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ସେ ହସିଲେ।ମୋତେ ବହୁତ୍ ଲାଜ ମାଡୁ ଥାଏ ସେତେବଳେ।ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଉଜ ଭୂଲ୍ ରେ ହେଇଗଲା।ସେ କହିଲେ ଆରେ ଚଳିବ ଏଇଟା ନୋର୍ମଲ୍ କଥା।ତୁମ ଭାଇ ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲେ ମୁଁ ବି ବେଳେ ବେଳେ mastrubation କରେ। ମୁଁ ଏତିକି ସୁଣିକି କାବା ହେଇକି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଅନେଇଲି।ଭାଉଜ ପୁଣି ଥରେ ହସିଲେ। ସେତେବେଳ କୁ ମୋ ଡର ଚାଲିଯାଇ ଥାଏ।ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଡ୍ ରେ ଆସିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି।ମୁଁ ଭାଉଜ କୁ ପଚାରିଲି ଭାଉଜ ଭାଇ ତ ୭ ମାସ ହେଲାଣି ଆସିନାହାନ୍ତି ତୁମେ କେମିତି ଏତେ ଦିନ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରୁଛ।ଭାଉଜ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଟିକେ ହସିଲେ ଆଉ କହିଲେ କଣ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଲାଇନ ମାରୁଛ?ମୁଁ ଲଜେଇକି କହିଲି ନା ଭାଉଜ ତୁମ ଭଳିଆ ସୁନ୍ଦର୍ ସ୍ତ୍ରୀ ଯଦି ମୋର ଥାନ୍ତା ନା ତାକୁ ଦିନ ରାତି ମାଡି ବସିଥାନ୍ତି।ଭାଉଜ କହିଲେ ଥାଉ ଥାଉ ତୁମ excitement ତୁମ ପାଖରେ ରଖିଥା। ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସିଲେ ତା ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବ।ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଯଦି ତୁମ ଭଳିଆ ସୁନ୍ଦର୍ ଝିଅ ନ ମିଳିଲା ତ ମୁଁ ବାହା ବି ହେବିନି।ଭାଉଜ ପଚାରିଲେ ମୁଁ କଣ ଏତେ ସୁନ୍ଦର।ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କୋଟିଏ ରେ ଗୋଟିଏ ତୁମେ।ଏତିକି କହିକି ମୁଁ direct ଗଲି ଆଉ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି।ଭାଉଜ ହଠାତ୍ କଣ କରିବେ ଜାଣି ପାରିଲେନି।ଗୋଟେ ମିନିଟ ମୁଁ ଲଗାତାର କିସ୍ କରି ଚାଲିଲି। ଭାଉଜଙ୍କ ତରଫରୁ କିଛି reply ଆସୁନଥିଲା।ହଠାତ ଭାଉଜ ମୋତେ ଠେଲଦେଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ପଳେଇଲେ।ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଗଲି।ଭାଉଜ ମିରର ରେ ନିଜକୁ ଦେଖୁଥିଲେ।ମୁଁ ରୁମ୍ କୁ ଯାଇକି କହିଲି ଭାଉଜ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଏ ଆଉ ସେଦିନ ତୁମେ ଭାଇ ଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଦୁଃଖ କରୁଥିଲ ମୁଁ ଦେଖିଥିଲି।ମୁଁ ତୁମକୁ କେବଳ ଖୁସି ଦେଖିବାକୁ ଚାହେଁ।ତୁମେ ଯଦି ମନା କରିବ ମୁଁ ଏବେ ଏଇଠୁ ପଳେଇବି।ଭାଉଜ କହିଲେ ସୈାରଭ ତୁମେ ଯାହା କରୁଛ ତାହା ଠିକ୍ ନୁହଁ।ଯଦି ତୁମ ଭାଇ କିମ୍ବା ଆଉ କିଏ ଜଣିଗଲେ ଆମ ପରିବାର ର ଇଜ୍ଜତ ପଳେଇବ।ମୁଁ ଏତିକି କଥାରେ ଯାନିଗଲି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଇଛା ହେଉଛି ଖାଲି ସିଏ ଟିକେ ଡରୁଛନ୍ତି।ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଜାବୁଡ଼ି କି କହିଲି କେହି ଜାଣିବେନି ଭାଉଜ।କଥା ତୁମର ଆଉ ମୋ ଭିତରେ ରହିବ।
ଏତିକି କହି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇକି ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ଉପରେ ପକେଇଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଘାତ କିସ୍ କରି ଚାଲିଲି।କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋତେ କିସ୍ କଲେ।ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଖରୁ ଗ୍ରୀନ ସିଗ୍ନାଲ ପାଇଲା ପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଓହ୍ କଣ୍ ନରମ ହୋଇଥାଏ ତାଙ୍କ ଦୁଧ।ମୁଁ ଲେଖିଲା ବେଳକୁ ସେଦିନ କଥା ମାନେ ପଡି ବାଣ୍ଡ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଯାଉଛି।ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଗୋଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ର ଦୁଧକୁ ଧରିଥିଲି।ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ଯୋର୍ ରେ ଦଳି ଚାଲିଲି।ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ସେ କାଟୁଥିଲା ଆଉ ସେ କହୁଥିଲେ ଟିକେ ଧିରେ ଚିପିବାକୁ।କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେତବେଳେକୁ ହୋସ୍ ରେ ନଥାଏ।ମୁଁ ପାଲି ପାଲି କରି ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚାଲିଲି ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ରେ। ତା ଭିତରେ ମୁଁ excitement ରେ କେତେବେଳେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ କୁ ଚିରି ଦେଇଛି ମୁଁ ନିଜେ ବି ଜାଣିନଥିଲି।ଭାଉଜ ଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧ ଯେତେବେଳେ ମୋ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି ଆଉ ଚୁବେଇବାକୁ ଲାଗିଲି।ଭାଉଜ କଷ୍ଟ ରେ ଖାଲି ଆହ୍ ଆହ୍ ହଉଥାନ୍ତି। ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି କି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ରେ କଳା ଚିହ୍ନ କରିଦେଲି। ତା ପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଶାଢୀ କୁ ପୁରା ଖୋଲିଦେଲି।ଭାଉଜ ଭିତରେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗ ର ଫୁଲ ଥିବା transparent ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ।ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଦେଖିକି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ସେଇ ପାଂଟି ଉପରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଵିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ତା ପରେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି ମୋ ଆଖି କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଲାନି।ଭାଉଜ ଙ୍କ ଵିଆ ପୁରା ପିଙ୍କ୍। ଵିଆ ରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନଥିଲା।ମୁଁ ଯେତବେଳେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଵିଆ କୁ ଛୁଇଁଲି ଭାଉଜ ଆହ୍ କରିକି ଚିଲେଇଲେ।ଭାଉଜ ଙ୍କ ଵିଆ ବାହାରୁ ପୁରା ପିଙ୍କ୍ ଆଉ ଯେତେବଳେ ଵିଆ କୁ ମେଲେଇଲି ଵିଆ ଭିତର ପୁରା ଲାଲ୍। ଓହ୍ କନ୍ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଵିଆ ଟା।ମୁଁ ଵିଆ କୁ ମୁହଁରେ ଦାପିକି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି।ଭାଉଜ ସେପଟେ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ନ କରି ପାରି ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କରୁଥାନ୍ତି।5 ମିନିଟ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଅା ଚାଟିଲା ପରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଣି ବାହାରିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ସବୁ ଚାଟିଦେଲି। ଭାଉଜ ବହୁତ ଜୋର ସେ ନିଶ୍ବାସ ନାଉଥାନ୍ତି।ତ ପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖିକି ହସୁଥାନ୍ତି।ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି।ଭାଉଜ ଲଗାତାର ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖୁଥାନ୍ତି।ମୋ 6 ଇଞ୍ଚ୍ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡଟା ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଟାଣ ହେଇକି ଛିଡ଼ା ହୋଇଥାଏ।ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ମୁହଁ ପାଖକୁ ନେଲି ଭାଉଜ ପାଟି ମେଲା କରି ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ପାଟି ଭିତରେ ନେଇଗଲେ। ମୋତେ ସେଇ ସମୟ ରେ ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ ମିଳୁ ଥାଏ।କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ବାଣ୍ଡଟା କୁ ପାଟି ରୁ ବାହାର କଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୋ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇଦିଅ।ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଦୁଇ ଟାକୁ କାନ୍ଧରେ ରଖିକି ବାଣ୍ଡଟା କୁ ବିଅା ରେ ସେଟ୍ କଲି।ଦେଇକି ଗୋଟେ stroke ରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା କୁ ଵିଆ ରେ ପସେଇଦେଲି।ଭାଉଜ କଷ୍ଟ ରେ ରଡ଼ି ଛାଡିଲେ।ଭାଗ୍ୟ କୁ ଘରେ କେହି ନଥାଂତି।ତଥାପି ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ନିର୍ଘାତ ଗେଁହିଁ ଚାଲିଲି।ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆହ୍ ହଉଥାନ୍ତି।୧୦ ମିନିଟ ପରେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବାହାରିଗଲା।କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବି ବାହାରିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଇକି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଲି।୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଆମ ଦୁଇ ଜଣ ଙ୍କୁ ହୋସ୍ ଆସିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଉଠ ମୋତେ ଲାଜ ମାଡ଼ୁଛି।ମୁଁ ବାଣ୍ଡଟା କୁ ଵିଆ ରୁ ବାହାର କରିକି ସାଇଡେ ରେ ଗଡ଼ି ପଡ଼ିଲି।ଭାଉଜ ଉଠିକି ବାଥରୁମ୍ ଗଲେ। ତା ଭିତରେ ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଶାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଲି।ଭାଉଜ ଆସିଲା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମିରର ସାମ୍ନା କୁ ନେଲି ଆଉ ଦୁଧ କୁ ମିରର ରେ ଦେଖେଇକି ଦଳିଲି କହିଲି ଭାଉଜ ରେଡ୍ଡୀ ରୁହ ଏଥର ମାସେ ଭିତରେ ତୁମ ଦୁଧ କୁ ଚିପିକି ଡବଲ size କରିଦେବି।ଭାଉଜ ଖାଲି ହସିଲେ।
ତା ପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ନିର୍ଘାତ ଗେହିବା କୁ ଲାଗିଗଲି ସବୁଦିନ।ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୋଲିକି ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଥିଲେ।
ୟା ପର partରେ ମୁଁ ଲେଖିବି କେମିତି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଙ୍କୁ satisfy କଲି।
ଯଦି ଷ୍ଟୋରୀ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ reply ନିଶ୍ଚିତ ଦେବେ।ମୋ email id hauchi–[email protected]
ଆଉ ଯଦି ଭୁବନେଶ୍ୱର ର କୌଣସି ଝିଅ କିମ୍ବା aunty ଯଦି satisfaction ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ମୋତେ mail କରନ୍ତୁ।କଥା ପୁରା secret rahiba।

You may also like...

5 Responses

  1. Santosh says:

    Girls msg me

  2. Santosh says:

    9437175871

  3. Santosh says:

    My no 9437175871

  4. Biswass says:

    If any mature female need sexual pleasure then contact 7008597270

  5. Jasa says:

    Really hot story

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



"boudi sex story""desi hindi sex story""bengali panu story""hot choti golpo""chodar story""best indian sex stories""indian incest sex stories""bhai bahen ki chudai"sexkahani"hot sexy stories in english""english sex story""bengali panu galpo""bangla ma chele chodar hot kahini""bangla choti kolkata""chudai ki kahani hindi font""new sex golpo""bangla panu golpo""xxx story hindi""bengali panu""desi sex in hindi""odia xxx gapa""bhai bahan chudai""sex story in english""telugu incest sex stories""bhabhi ki chudai story""chudai hindi story""indian mom son fuck""latest sex story""sex story bangla""hindi sex story""bangla panu galpo""sex story bhabhi""new bangla sex story""bangla chodachudir golpo""indian sex stories2.net""hindi font chudai story""iss sex""sex story bhai bhen""sexy bengali""new indian sex stories""boudi ke chodar bangla golpo"banglachotikahini"indian sex kahani""sexstory in hindi""mom son sex stories""english sexy stories""desi story""xxx hindi sex stories""bengali boudi story""desi bangla sex story""bhai bahan ki sexy kahani""odia sex stories""bhai behan ki chudai ki kahani""bhabi ki chudai""www.hindi sex story""sexstory hindi""oriya sex story""new sex story odia""hot real sex""real incest sex""bengali sex store""behan ki chudai ki""bhai bahan ki sex kahani""sex stories in telugu script""hindi porn stories""sexy story english""chudai ki khani""panu story bangla""sex story didi""bhabhi devar sex""sexy story bhai bahan""english xxx stories""stories sex""bangla choti kahinii""বাংলা চটি গল্প""indian mother son sex stories""bhabhi xxx story""desi sexy story""bahan ki chudai kahani""bhai behan sexy story"